Menu Zamknij

Szkolenia – informacje

Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte odbywają się w większych miastach całej Polski. Wybieramy sale w centrum miasta, z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej i międzymiastowej.
W takich szkoleniach uczestniczą osoby z różnych miejscowości i różnych instytucji. Szkolenia zwykle rozpoczynają się o godz. 10:00 (lub o 9:00 – w zależności od możliwości czasowych Wykładowcy) a kończą ok. 15:00.
Nie rezerwujemy noclegów dla Uczestników szkoleń.

Uczestnicy szkoleń otrzymują przygotowane przez Wykładowcę materiały szkoleniowe w formie wydruku lub w formie płyty CD (jeśli ilość treści jest duża i wydruk przekroczyłby 200 str. A-4).
W czasie szkolenia dostępny jest serwis kawowy + ciasteczka, natomiast ok. godz. 13.00 jest bufet z kanapkami lub lunch (w zależności od dostępności cateringu).

Każdy Uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat poświadczający udział w szkoleniu.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest przesłanie pisemnego zgłoszenia wraz z oświadczeniem o sposobie jego finansowania.Kilka dni przed szkoleniem kontaktujemy się z osobami zgłoszonymi telefonicznie i informujemy o miejscu szkolenia oraz pozostałych kwestiach organizacyjnych. Wysyłamy też informację mailową, na wskazany w zgłoszeniu adres.
Brak kontaktu z naszej strony oznacza, że nie otrzymaliśmy zgłoszenia.

Opłata za szkolenie jest na podstawie faktury do zapłaty, przesyłanej Pocztą Polską (lub elektronicznie) do Uczestnika szkoleniu po zakończeniu zajęć. Termin płatności 7 dni od otrzymania faktury.

Wszelkich informacji o szkoleniach udzielamy telefonicznie: 46 834 83 40.

 

Szkolenia zamknięte/wewnętrzne

Oprócz szkoleń otwartych, organizujemy również szkolenia zamknięte. Realizujemy je na indywidualne zamówienie jednostek i instytucji, a programy szkoleniowe dostosowujemy do potrzeb Zamawiającego i specyfiki jego działalności.

Program szkolenia jest każdorazowo dopasowany do potrzeb Klienta. Szkolenie daje możliwość uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania Uczestników.
Czas, miejsce, program i warunki organizacji szkoleń wewnętrznych są ustalane według wytycznych Zamawiającego.

Zgodnie z indywidualnymi ustaleniami, dla Uczestników przygotowujemy materiały szkoleniowe i serwis kawowy.

Udział w szkoleniu poświadczamy certyfikatem.

W celu zamówienia szkolenia zamkniętego, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny 694 41 68 86.

 

Szkolenia wyjazdowe

Szkolenia wyjazdowe organizowane są w miejscowościach dysponujących bazą noclegową, czyli w miejscowościach typowo wypoczynkowych, np. Kołobrzeg, Karpacz, Wisła, Busko Zdrój itp.

Istotą takich szkoleń jest możliwość spotkania się na szkolenie dłuższe niż jednodniowe. Programy szkoleń wyjazdowych są wielowątkowe a z tego powodu konieczna jest obecność więcej niż jednego wykładowcy.

Koszt szkolenia wyjazdowego jest wyższy niż szkolenia otwartego, ponieważ wliczony jest także nocleg i świadczenia związane z posiłkami w obiekcie, w którym odbywa się szkolenie.

Oprócz otwartych szkoleń wyjazdowych, organizujemy także szkolenia wyjazdowe na indywidualne zamówienia.