Menu Zamknij

Dziękujemy za współpracę p. Elżbiecie Rogala, która zakończyła wykłady i publikowanie na temat VAT w JST

Szanowni Państwo,

po ponad 10-letniej współpracy z p. Elżbietą Rogalą, Ekspertem w zakresie VAT w JST, uprzejmie informujemy, iż nasza Wykładowczyni zakończyła działalność szkoleniową i wykładową. Bardzo dziękujemy Pani Elżbiecie za ten czas, za fachową wiedzę i pasję z jaką podchodziła do szkoleń i pisanych książek o VAT!

Gdyby chcieli Państwo przekazać jakąś wiadomość Pani Elżbiecie, chętnie je przekażemy. Prosimy je kierować mailowo: szkolenia@platformaedukacyjna.eu

Poniżej treść wiadomości, jaką przesłała do nas Pani Elżbieta Rogala:

„Trwająca obecnie od połowy marca 2020r. pandemia, a także inna ważna okoliczność, a mianowicie taka, że mam ustalone prawo do emerytury, sprawiły i poniekąd wymogły na mnie decyzję i niejako ją przyśpieszyły o rezygnacji ze szkoleń dotyczących tematyki podatku VAT w budżecie, a dokładnie z VAT w JST (gminach, powiatach, województwach i ich jednostkach organizacyjnych).

Wykłady te, jak powszechnie wiadomo, zawsze, czyli przez 25 lat, uwielbiałam i gdyby nie obecne trudne okoliczności nadal bym je z pasją kontynuowała.

W związku z tymi okolicznościami i wymuszoną decyzją o rezygnacji ze szkoleń „VAT w JST”, polecam swoje najnowsze pozycje książkowe związane z wykładaną tematyką.  Są to „VAT w gminach 2020”, „Słownik VAT dla gmin” i 4 tomy „102 pytania o VAT w JST”. Wszystkie książki są wydane przez wydawnictwo „Platforma Edukacyjna” z siedzibą w Skierniewicach. Życzę udanej lektury (lektur).

Także niniejszym bardzo dziękuję za 25 lat wspaniałej i wręcz znakomitej współpracy na niwie wykładowej i publicystycznej.”